Домашній текстиль

Текстиль - незамінний помічник у оформленні інтер’єру. Постільна білизна, рушники, декоративні подушки, пледи та  коври створять затишок в будь-якому приміщенні

ПіпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ


Елементи Інтерєру

Висока якість, та неповторний стиль забутого гобелену,зачаруе вас знову і назавжди

пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ...


Постільна білизна

Постільна білизна - набір тканих виробів для домашнього вжитку, що простеляються з декоративною та гігієнічною метою у ліжку на матрац.

Зазвичай комплект складається з наволочки, простирадла, ковдри, підковдри. Постільна білизна буває як правило бавовняною, сатиновою, лляною, шовковою, вовняною - саме з такого природного матеріалу, який має гігроскопічні властивості, оскільки шкіра людини виділяє постійно вологу. Допускаються комбіновані - натурально-синтетичні матеріали.

Відповідно з розмірами ліжок білизна також може бути односпальною, двоспальною та півтораспальною.

пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ...


Рушники

Звичайний шматок конопляного чи лляного полотна прямокутної форми - Рушник - для українців завжди був символом культури, був невід’ємною складовою різноманітних ритуалів чи обрядів.

З візерунками і композиціями, витканими або вишитими на кінцях чи на всьому білому полі, рушник несе інформацію про звичаї предків, їхній світогляд та культуру.

В наш стрімкий урбаністичний час рушник став побутовою річчю, що призначається для витирання рук, обличчя, людського тіла. Але історія рушника не втрачена, на багатьох навіть звично-побутових виробах майже завжди є орнамент

пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ...

Магазин «Скриня» дякує Богдану Гдалю за дозвіл використання шрифту Велес.

Счетчик PR-CY.Rank каталог сайтів