Чоловічий одяг

Якщо хтось говорить, що справжній чоловік повинен бути трохи кращим за мавпу - не вірте йому!

Сучасний чоловік має бути освіченим, ерудованим, бути професіоналом у своїй справі і багато вміти в суміжних галузях, мати спортивну статуру та вишукані манери. І до всього цього разом узятого потрібно із смаком підібрати вишуканий одяг - від шкарпеток і краватки до модного костюма.

Підвідділи


Volcano весна-літо 2019

Спортивні штани, куртка, сорочка, штани, светр, куртка весняна, жилетка - ідеально підійде для сучасного чоловіка !

Перейти до відділу...


Спідня білизна

Спідня білизна для чоловіка має підбиратися ретельно. Перш за все звертайте увагу на фасон та на форму. Нічого ніде не повинно передавлюватися або перегріватися. Обирайте лише натуральні тканини.

Ну і потім, звісно, не забудьте звернути увагу на кольори, малюнки та візерунки. На вас же будуть дивитися! Хто? Самі знаєте хто!

Перейти до відділу...


Volcano - Осінь 17

Популярний европейський бренд Volcano випустив нову комфортну осінню колекцію одягу для чоловіків.

Перейти до відділу...


Volcano-осінь 2016

Сучасний стильний одяг для молодих людей, а також для тих, хто вважає себе завжди молодим.

Висока якість та спортивний стиль Volkano стане найзручнішим та найулюбленішим одягом у вашій колекції.

Перейти до відділу...


Сорочки

Історія чоловічої сорочки починається ще у Римі. Сучасна сорочка бере свій початок від модифікованої туніки, і вважалася спідньою білизною. У епоху Ренесансу сорочка стала елементом нарядного одягу, особливо коли до неї додавалися мережива.

Із сімнадцятого століття сорочка має простий вигляд без зайвих прикрас, але носити її дозволяли собі лиш вищі прошарки суспільства – для фізичної роботи сорочка непридатна.

І останній штрих, після якого ми маємо сорочку сучасного вигляду, внесла компанія Brown, Davis & Co, що почала випускати сорочки із ґудзиками по всій довжині.

Перейти до відділу...


Краватки

В той час, коли вищі урядовці різних держав практикують зустрічі без краваток, підкреслюючи приятельські стосунки, ми не будемо брати з них приклад, оскільки зі смаком підібрана краватка дозволяє вирішити набагато більше питань, аніж розстебнутий верхній ґудзик.

Перейти до відділу...


Шкарпетки

Про шкарпетки народ жартував ще з тих пір, коли вони були ще онучами.

Ми жартувати не будемо, ми запропонуємо якісні сучасні вироби вищого ґатунку. Для будь-яких випадків, під будь-який костюм, для будь-якої пори року.

Перейти до відділу...

Магазин «Скриня» дякує Богдану Гдалю за дозвіл використання шрифту Велес.

Счетчик PR-CY.Rank каталог сайтів